Jak rozruszać do 660 mięśni

Jak rozruszać do 660 mięśni

Zima prawie się skończyła i większość z nas nie może doczekać się wiosny, ponieważ przynosi ona nową energię i ładniejszą pogodę do aktywności na świeżym powietrzu. Jeśli po ciężkiej zimie nie czujesz się na siłach, aby biegać lub ćwiczyć na siłowni, spacery mogą być łagodniejszym i bardziej korzystnym substytutem innej aktywności sportowej.

Chodzenie jest najbardziej naturalnym ruchem dla ludzkiego ciała. Możesz zwiększyć tempo tak bardzo, jak chcesz, a jeśli zaangażujesz w ruch swoje ramiona, możesz poruszyć nawet 660 mięśni. Krótko mówiąc, chodzenie to idealny sport dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie sprawności fizycznej.

Liczba kroków stała się społecznie akceptowaną miarą aktywności fizycznej i prawie nikomu nie brakuje inteligentnego zegarka na nadgarstku do śledzenia tej aktywności. Jednak pożądane 10 000 kroków dziennie opiera się na japońskiej kampanii marketingowej, która miała miejsce w 1964 roku przed Igrzyskami Olimpijskimi w Tokio. Japońska firma Yamasa jako pierwsza stworzyła krokomierz Manpo-Kei, który miał motywować ludzi do większej aktywności fizycznej.

Ale jeśli chcemy poprawić nasze zdrowie poprzez chodzenie, odległość nie ma tak naprawdę znaczenia. Tempo chodzenia, oddychanie i nasze tętno są ważne i często znacznie ważniejsze niż jakakolwiek konkretna liczba kroków. A jeśli zdecydujesz się na spacer, ćwiczenia w ogrodzie, bieganie w parku lub jazdę na rowerze, nie zapomnij zabrać ze sobą trochę energii i wystarczającej ilości odpowiednich płynów.

Co ze sobą spakować?

ZERODRINX

Kiedy się pocimy, ważne minerały są wydalane z naszego organizmu. Ważne jest, aby dostarczyć te minerały z powrotem, ponieważ zapewniają one normalne funkcjonowanie mięśni i skuteczne nawodnienie komórek ciała. W przypadku krótszych lub mniej wymagających aktywności sportowych można skorzystać z łatwo rozpuszczalnych tabletek do przygotowania napoju hipotonicznego zawierającego wapń, magnez, witaminy B1, B6 i C. Wszystkie trzy orzeźwiające smaki są całkowicie pozbawione cukru i sztucznych barwników.

PROZERO

Ten baton proteinowy zawiera 30% białka, które pomaga we wzroście i utrzymaniu masy mięśniowej oraz korzystnie wpływa na nasze kości. Nie zawiera dodatku cukru i jest bezglutenowy. Ten baton jest idealny jako przekąska, ponieważ jeden baton zawiera do 20 g białka.

FLAPJACK

Duża porcja zbożowego batona owsianego, który jest sycący i doskonale dostarczy energii. Dzięki dwóm rodzajom węglowodanów zapewnia efektywne wykorzystanie energii, a do tego wszystkie smaki są wolne od glutenu.

MAGNESLIFE ACTIVE DRINK

Szybko rozpuszczalny napój, który zapewni skuteczne nawodnienie organizmu po wysiłku sportowym. Dostarczy magnezu, mniejszą ilość węglowodanów niezbędnych do regeneracji oraz potas wspierający prawidłowe funkcjonowanie mięśni. Zawarta witamina C wspomaga produkcję kolagenu, a wraz z witaminą B pomagają zmniejszyć zmęczenie i wyczerpanie.

BCAA MEGA STRONG DRINK

Ten smaczny napój w praktycznej formie instant został opracowany z myślą o optymalnej podaży trzech niezbędnych aminokwasów w stosunku 2:1:1 oraz glutaminy. Zawarty cynk wspomaga produkcję białek, a witaminy B6 i B3 pomagają zmniejszyć zmęczenie i wyczerpanie. Możesz dodać ten napój do swojego właściwego reżimu picia przed, w trakcie lub po treningu i możesz wybierać spośród pięciu pysznych smaków.

Bc. Veronika Pokorná, DiS.

Bc. Veronika Pokorná, DiS. 24.3.2021

Bądź aktywny & fit

dzięki nowym smakom Carnitine Activity Drink

Smak
Bądź aktywny & fit

Smakuje i działa

Odkrywaj
Smakuje i działa

Zapisz się do naszego newslettera

i uzyskać informacje o wszystkich ofertach i nowościach.

Używamy wysokiej jakości i markowych składników

30 lat doświadczenia

Rozwiązujemy wszystko in-house

Certyfikat ISO (9001, 22000)

Ponad 33 000 m² powierzchni

Eksport do ponad 60 krajów na całym świecie

Informacje prasowe

Copyright © 2024 NUTREND D. S., a.s. Wszelkie prawa zastrzeżone